Категорія
Новини
Дата

Криптовалюта не дозволить обійти санкції проти Росії – Bloomberg

Ринок криптовалюти занадто малий, щоб стати інструментом обходу російських санкцій, повідомляє Bloomberg. Співзасновник Chainalysis Джонатан Левін повідомив, що його компанія не бачила доказів систематичного використання криптовалюти Росією чи Путіним, щоб ухилятися від санкцій.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Криптовалютний ринок занадто малий, щоб обслуговувати глобальний обхід санкцій росіянами, розповіли експерти на банківському комітеті американського Сенату.
  • Американські законодавці стурбовані, що біткоїн може продаватися через посередників і ускладнити для держав відстежування порушників санкцій.
  • Ліквідності криптовалютного ринку не вистачає, щоб «перемкнутися за одну ніч і перевести економіку країни з G20 на криптовалюту», розповів Майкл Мосьє, колишній директор FinCEN.

Контекст

Російська Федерація стала найбільш підсанкційною країною у світі, щодо неї ввели понад 5530 світових санкцій. Forbes описував, як російські олігархи оминають санкції Заходу. Завдяки юристам, розпливчастим нормам, «тихим гаваням» та посібникам по всьому світу російські мільярдери продовжують насолоджуватися розкішним життям

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні