Категорія
Новини
Дата

Криптобіржа Coinbase попередила користувачів з РФ про блокування гаманців

Облікові записи користувачів криптобіржі Coinbase з Росії будуть заблоковані з 31 травня. Таке попередження почали отримувати російські користувачі, пише РБК з посиланням на текст листа. 

Ключові факти

  • Coinbase запропонувала російським клієнтам вивести всі кошти або надати документи, які підтвердять, що вони не підпадають під санкції ЄС.
  • У службі підтримки біржі попередили, що після 31 травня кошти користувачів можуть бути заморожені. Усі активи, які будуть переведені на обліковий запис після цієї дати, також будуть заблоковані.
  • Біржа більше не може надавати послуги деяким російським клієнтам, зареєстрованим у європейських підрозділах біржі або на території ЄС, повідомив 3 травня головний юрист Coinbase Пол Гревал. Він додав, що компанія продовжить надавати послуги клієнтам, які не підпадають під санкції.

Контекст

У середині березня Coinbase закрила понад 25 000 російських гаманців, які, на думку адміністрації сервісу, повʼязані з «незаконною діяльністю».

У квітні найбільша за обсягами торгів криптобіржа Binance обмежила доступ до своїх сервісів для користувачів, які живуть у РФ та мають на біржі активи загальною вартістю понад €10 000. Такі клієнти майданчика зможуть використати лише функцію виведення коштів. У компанії пояснили такі заходи пʼятим пакетом обмежувальних заходів ЄС щодо РФ. Наприкінці квітня Binance заблокувала облікові записи родичів голови МЗС Росії Сергія Лаврова та речника Путіна Дмитра Пєскова.