Cпадкоємці Walmart – Роб, Еліс і Джим Волтон /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Мільярдери з початку року продали акції на $9,3 млрд. Forbes назвав лідерів

Cпадкоємці Walmart – Роб, Еліс і Джим Волтон Фото Getty Images

За перші шість місяців 2023 року 21 мільярдер з-поміж найбагатших людей світу загалом продав акції на $9,3 млрд, пише Forbes USA. Найактивнішими були співзасновник Airbnb Джо Геббія, засновник Oracle Ларрі Еллісон і спадкоємці Walmart – Роб, Еліс і Джим Волтон.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Кожен із бізнесменів продав акції щонайменше на $100 млн.
  • Як зазначає видання, після «жахливого» 2022 року найбагатші люди світу знову «налаштовані продавати».
  • Співзасновник сервісу короткострокової оренди житла Airbnb Джо Геббія продав акції компанії на $890 млн. Тепер йому належить 8% компанії. Пакет акцій Airbnb забезпечує більшу частину його статків, що оцінюється у $7,9 млрд.
  • Засновник Oracle Ларрі Еллісон продав акції корпорації на $850 млн. Загалом з 2020 року – на близько $2 млрд. Опціони також використали гендиректорка Oracle Сафра Кац і гендиректор Moderna Стефан Бансель – вони отримали за акції $470 млн і $300 млн відповідно.
  • Діти засновника мережі гіпермаркетів Walmart Сема Волтона Роб, Еліс і Джим продали акції компанії на $4,5 млрд. За оцінками Forbes, кожен із них отримав близько чверті – $1,1 млрд. Мільярдери хочуть спрямувати кошти на благодійність. 
  • Бізнесмен Джош Гарріс продав акції заснованої ним інвесткомпанії Apollo Global Management на $210 млн. Він пішов з компанії в 2021 році, після чого продав майже третину акцій Apollo – на $830 млн. Очолювана мільярдером Harris Group планує за ці кошти купити футбольний клуб «Вашингтон Коммандер» за рекордні $6 млрд.
Мільярдери з початку року продали акції на $9,3 млрд. Forbes назвав лідерів /Фото 1
Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні