Категорія
Новини
Дата

Міноборони РФ офіційно визнало участь строковиків у війні з Україною

Міністерство оборони країни-агресора офіційно визнало, що на території України воюють військовослужбовці строкової служби. Раніше влада РФ обіцяла не задіювати у війні в Україні російських солдатів строкової служби. Заяву Міноборони РФ цитує «РИА новости».

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Міноборони РФ вперше офіційно визнало участь солдатів строкової служби у війні з Україною, пише видання.
  • Міністерство заявило про «кілька фактів присутності військовослужбовців строкової служби» в Україні та стверджує, що «практично всі такі військовослужбовці вже виведені на територію Росії».
  • Міноборони РФ визнало, що «низка військовослужбовців, у тому числі строкової служби», були захоплені у полон, а також заявило, що вживає вичерпних заходів щодо звільнення захоплених військовослужбовців.

Контекст

7 березня президент країни-агресора Володимир Путін звертався до російських жінок і пообіцяв їм, що не задіюватиме у військових діях на території України російських солдатів строкової служби та резервістів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні