Категорія
Новини
Дата

New York Times купила «вірусну» онлайн-гру Wordle. Газета хоче збільшити кількість підписок

Газета The New York Times купила «вірусну» онлайн-гру у слова Wordle. Ціна угоди склала «семизначну цифру», пише The Wall Street Journal. Гра залишиться безкоштовною для нових та існуючих гравців.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Ціна угоди не розкривається. Видання зазначає, що вона становить «семизначну цифру».
  • Після закриття угоди Wordle переміститься на сайт та додатки газети NYT. Коли це станеться, поки що не відомо.
  • Wordle залишиться безкоштовною для нових та існуючих гравців.
  • Угода відображає важливість ігор, таких як кросворди. Таким чином NYT прагне збільшити кількість онлайн-підписок до 10 млн до 2025 року, йдеться у статті NYT.

Контекст

Щоб грати в Wordle, не потрібно завантажувати програму або реєструватися. Гра існує лише на сайті PowerLanguage. Правила гри прості: із шести спроб треба вгадати слово із 5 літер, яке ховається за білими квадратами. Після кожного припущення квадрати змінюють колір: вони стають сірими, якщо вказаних букв немає в слові, жовтими – якщо букви стоять не на своєму місці і зеленими, якщо здогад вірний.

Грати в гру можна лише один раз на день. Користувачі всього світу вгадують однакове слово. Розгадавши, вони діляться своєю таблицею квадратів у Twitter, але не кажуть, яке там заховане слово. Саме соцмережі допомогли зробити гру «вірусною».

У листопаді в Wordle грали лише 90 людей, а станом на 7 січня, за даними її розробника Джоша Вордла, – вже 1,8 млн.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні