Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відновила кур’єрську доставку, а також забір у Бучі, Ірпені, Гостомелі та Макарові

Мешканці Бучі, Ірпеня, Стоянки, Гостомеля, Макарова та Макарівского району можуть скористатися послугою кур’єрського забору та доставки «Нової пошти» та замовляти необхідні речі через інтернет-магазини, йдеться у повідомленні НП.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Кур’єра на забір товару можна викликати у зручне місце, а одержувач посилки зможе отримати її там, де йому зручно, – у відділенні, поштоматі або за вказаною адресою.
  • Послугу на виклик кур’єра можна оформити з 10:00 до 16:00 щоденно. Граничний час оформлення заявки на виклик кур’єра індивідуальний для кожного населеного пункту. Тариф на кур’єрську доставку залишається таким, як і раніше: +30 грн до тарифу доставки у відділення (для посилок до 30 кг). Кур’єрська доставка працюватиме щоденно, без вихідних.
  • Правила роботи кур’єрської доставки у воєнний час: кур’єрська доставка не працюватиме в комендантську годину; під час оголошення повітряної тривоги кур’єри зупинятимуться та заходитимуть у безпечне укриття; час доставки може зміщуватися на добу-дві залежно від ситуації з безпекою у регіоні.

Контекст

З початком російського вторгнення обсяги перевезень через «Нову пошту» знизились у 20 разів. До війни компанія доставляла щодня 1 млн відправлень, із них 70% – онлайн-замовлення з магазинів. За перший тиждень війни клієнти відправляли в середньому 50 000 посилок на день.

На четвертому тижні війни з’явилася позитивна динаміка – почала зростати кількість онлайн-замовлень в Україні.

На сьогодні працює 4300 відділень «Нової пошти», 7600 поштоматів та доступна курʼєрська доставка у 6200 населених пунктів України.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні