Категорія
Новини
Дата

«Нова Пошта» запустила доставку особистих речей до Європи зі знижками до 80%

«Нова Пошта» запустила послугу для українців – «Речі з дому за кордон». Відтепер можна відправити валізу або коробку з особистими речами в одну з 24 європейських країн зі знижками від 50% до 80%, йдеться у повідомленні компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Рівень знижки при відправці посилок до 30 кг залежить від їхньої ваги. При відправці речей вагою від 30 до 70 кг вартість залежить від зони доставки, до якої входить країна, – першої чи другої. Наприклад, відтепер вартість посилки з особистими речами з України до Польщі вагою до 2 кг складає 800 грн, до 10 кг – 1200 грн, а якщо відправити 30 кг – 2000 грн. 
  • У тариф не входять можливі мита та податки, що можуть нараховуватися в країні отримання. Речі за новою послугою можна відправити до Польщі, Франції, Німеччини, Італії, Болгарії, Угорщини, Литви, Естонії, Хорватії тощо. Увесь перелік 24 країн та їх зонування – тут
  • Через нову послугу можна відправити тільки вживані речі, тобто без етикеток та заводських упаковок. Наприклад, одяг, взуття, іграшки, косметику тощо, пояснив Юрій Беневитський, СЕО «Нової Пошти Глобал».
  • При цьому до перевезення не допускаються документи з посвідченням особи, їжа, ліки, алкоголь, електроніка (фотоапарати, ноутбуки, телефони тощо), гроші, іменні банківські карти та горючі матеріали.
  • Доставка за кордон здійснюється тільки на адресу одержувача. Максимальна вага відправлення – 70 кг, габарити не повинні перевищувати 120х80х69 см. Термін доставки орієнтовно від шести днів.
  • Щоб скористатися послугою, потрібно принести відправлення в розгорнутому вигляді, щоб зробити його загальний опис відповідно до митного законодавства та встановити оголошену вартість. При надсиланні більше однієї позиції з клієнтом обовʼязково звʼяжеться по телефону співробітник «Нової Пошти Глобал» для заповнення інвойсу для митниці.

Контекст

З початком російського вторгнення обсяги перевезень через «Нову Пошту» знизились у 20 разів. До війни компанія доставляла щодня 1 млн відправлень, із них 70% – онлайн-замовлення з магазинів. За перший тиждень війни клієнти відправляли в середньому 50 000 посилок на день.

На четвертому тижні війни з’явилася позитивна динаміка – почала зростати кількість онлайн-замовлень в Україні.

На сьогодні працює 4300 відділень «Нової Пошти», 7600 поштоматів та доступна курʼєрська доставка у 6200 населених пунктів України.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні