Категорія
Новини
Дата

Палива на нафтобазах вистачить на 30 днів – мережа «БРСМ»

На нафтобазах «БРСМ» залишаються запаси палива на 30 днів. Компанії вдається доставляти бензин та дизпаливо на АЗС

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Палива на нафтобазах «БРСМ» вистачить на 30 днів, – повідомив директор з маркетингу «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук. За його словам, компанії вдається більш-менш доставляти бензин та дизпаливо з нафтобаз, які знаходяться у Київській області, на заправки.

«Проте можуть виникнути складнощі з доставкою газу з газового сховища «БРСМ» у Вовчанську, що у Харківській області, фактично, на кордоні з РФ, – поянює Олександр Мельничук. – Ми вже не можемо звідти везти газ, який планували регулярно розвозити по всій Україні. Тому щойно закінчиться газ на заправках, можуть виникнути перебої з ним».

Загалом мережа «БРСМ» працює у стандартному режимі. Проте в компанії зазначають, що спостерігають «максимально високий попит на пальне». Черги на заправках досягають 3–3 км практично по всій країні.

«БРСМ» призупинила роботу АЗС у Бердянську, оскільки там існує реальна загроза життю персоналу. Їх відправили додому. У Харкові бойові дії не дійшли до заправок «БРСМ». «Якщо це станеться, ми будемо змушені призупинити їхню роботу та евакуювати звідти людей», – повідомив Олександр Мельничук.

Контекст

Станом на 10:30, Білорусь зупинила його поставки. «Укрнафта» і «Укртатнафта» працють у штатному режимі.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні