Категорія
Новини
Дата

PayPal призупинив роботу в Росії через війну

Платіжна компанія PayPal Holdings Inc призупиняє всі послуги в Росії через війну проти України. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву компанії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Основні факти:

  • Відповідний лист отримав також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. «Клієнти PayPal пожертвували кілька мільйонів доларів міжнародним благодійним організаціям, які надають гуманітарну допомогу в Україні та підтримують переселенців», – написав міністр у Телеграмі.
  • «За нинішніх обставин ми призупиняємо послуги PayPal в Росії», – заявив президент і виконавчий директор Ден Шульман.
  • Він додав, що компанія «підтримує міжнародну спільноту в засудженні військової агресії Росії проти України.
  • PayPal дозволятиме зняття коштів «протягом певного періоду, забезпечуючи розподіл залишків на рахунку відповідно до чинних законів і правил».

Контекст:

Компанія ще в середу заборонила нові реєстрації з Росії, а сьогодні припинила всі послуги, окрім виведення грошей. Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ, читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні