Категорія
Новини
Дата

Порт «Роттердам» припинив контейнерні перевезення до Росії

Порт «Роттердам» – найбільший порт в Європі – припиняє контейнерні перевезення до/з Росії, йдеться у повідомленні порту. Зазначається, що обсяги перевезення російського вугілля, СПГ і нафти зменшуються.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Контейнерні перевезення до Росії і з Росії припинилися, а постійні «вузькі місця» в глобальній контейнерній логістиці призвели до перенаправлення вантажів з великих контейнерних портів в більш дрібні, зазначили в компанії.
  • В очікуванні санкцій на вугілля і нафту в останні місяці імпортувалося менше російського вугілля, сирої нафти, нафтопродуктів та СПГ. Компанії все більше імпортують їх з інших країн, наголосили в порту.

Контекст

Війна в Україні призвела до суттєвих змін, заявляють в порту. Наприклад, імпорт як СПГ, так і вугілля різко зріс як альтернатива зменшеному європейському імпорту російського газу трубопроводами. Видобуток сирої нафти збільшився, нафтопродукти подешевшали. Перевалка залізної руди, сільськогосподарських навалів і контейнерів була нижчою, ніж за аналогічний період минулого року.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні