Категорія
Новини
Дата

Reebok продав свої російські активи турецькому холдингу FLO. Мережа мала понад 100 точок продажу у РФ

Російський підрозділ мережі спортивних товарів Reebok перейшов турецькому холдингу FLO Retailing, пише Коммерсантъ. Компанія викупила понад 100 точок продажу Reebok. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • FLO Retailing, який володіє брендами U.S. Polo Assn., Lumberjack та Ren, планує перейменувати магазини та зберегти бренд Reebok, пише газета.
  • Reebok підписав з FLO угоду про випуск на турецьких фабриках продукції під цією маркою для 12 країн, повідомило турецьке видання Yeni Safak. 
  • Вартість мережі оцінюється в 1,5 млрд руб. (близько $23 млн), зазначив гендиректор «Infoline-Аналітики» Михайло Бурмістров. Проте, на його думку, сума угоди могла бути не більше 500 млн руб. ($7,7 млн).
  • Активи в Росії «продати зараз дуже складно», Reebok вдалося знайти партнера, у якого зберігаються бізнес-інтереси в Росії, додав Бурмістров. 

Контекст

Reebok входив до структури Adidas з 2005 року, але у березні 2022 року бренд продали американській Authentic Brands Group (ABG). Через війну РФ проти України ABG призупинила роботу на російському ринку з 20 березня.

В 2021 році виручка ТОВ «Адідас», через яке Reebok, як і раніше, контролювали в РФ, склала 55,6 млрд руб. (близько $885 млн), чистий прибуток — 3,9 млрд руб. (понад $60 млн), свідчать дані «СПАРК-Інтерфаксу». 

У великих містах РФ працює не менше 117 монобрендових магазинів Reebok.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні