Категорія
Новини
Дата

Rozetka відновила роботу 164 відділень. У топі запитів – військові товари

Найбільший онлайн‑ритейлер України Rozetka відновив роботу 164 точок видачі товарів у 55 містах (станом на 4 травня). До війни ритейлер мав 270 точок. Про це Forbes повідомили у пресслужбі компанії.

🎂 День народження у нас — подарунки вам. Forbes Ukraine чотири роки, тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом FORBES4 до 31 березня. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Ключові факти

  • Точки видачі працюють зокрема в Києві, Харкові, Миколаєві, Чернігові, Сумах тощо.
  • Кур’єрська доставка працює в Києві й у 100 населених пунктах Київщини, а також у Львові, Одесі та Дніпрі.
  • У топі запитів – бронежилети, військова форма, тактичні рукавиці й окуляри.
  • З кінця березня зросли продажі в категоріях побутової хімії та косметики. Абсолютні рекордсмени продажів у категорії побутової техніки – електрочайники та пилососи. «Люди намагаються повернути собі хоча б частину свого звичного життя, – цитує пресслужба співзасновника Rozetka Владислава Чечоткіна. – Ті, хто повертаються додому, насамперед піклуються про чистоту житла».
  • Попит на Rozetka також мають дитяче харчування та підгузки, корм для котів і собак, харчові продукти, алкоголь, стіки, звичайні й електронні цигарки, спортивний одяг і взуття, мобільні телефони, повербанки, ноутбуки та планшети.
  • Найближчим часом компанія планує розширити способи доставки замовлень, збільшити покриття власної кур’єрської доставки та кількість відчинених точок видачі товарів, а також відновити послугу кредитування.

Контекст

1 квітня стало відомо про лист співзасновника маркетплейсу Rozetka Владислава Чечоткіна своїм співробітникам, яких планували звільнити. У ньому бізнесмен повідомляв, що обіг його компанії за три тижні впав з 4 млрд грн на місяць до 23 млн грн. Усі склади Rozetka поблизу Києва були заблоковані, 25 магазинів повністю знищені, розповідав Чечоткін.

Причиною труднощів стала відсутність фінансової подушки на випадок чорних днів, розповідав у письмовому коментарі Forbes Владислав Чечоткін. Компанія постійно реінвестувала 90% і більше відсотків від прибутку.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні