Рейтинг найбагатших воєнного часу
У серпні Rozetka повернулася до середньомісячного виторгу 2021 року. Під час бойових дій компанія втратила 26 магазинів з 270. Головний склад Rozetka під Києвом вцілів. Хоча бойові точилися дуже близько, російські снаряди влучили в недобудову за 400 м від складу. На початок грудня в Rozetka працює половина співробітників від довоєнної кількості.
100 найбагатших українців 2021
Подія року: Rozetka запустила власну торгову марку RZTK.
Цитата: «Людей, які відповідають за стратегію, таких геніальних, як Слава, не можна занурювати в рутину. Їм потрібно давати свободу» (Ірина Чечоткіна).
33 успішні жінки України
Ідейна натхненниця створення найбільшого онлайн-ритейлера України. Чоловік Влад Чечоткін активний у соціальних мережах і в спілкуванні з журналістами, Ірина уникає публічності. «Це пов’язано з бажанням фокусуватися на важливих речах і не відволікатися на другорядні,– пояснює вона.– Важливі – наша сім’я і бізнес, другорядні – чуже схвалення, лайки, фоловери». У 2005 році, коли Rozetka була ще стартапом, Ірина працювала «і операційним директором, і директором з продажу, і оператором кол-центру, і комірником, і кур’єром». Тепер, коли їхній спільний з чоловіком бізнес став набагато більшим, усі ці обов’язки розподілені між працівниками. Найскладнішим викликом для себе вважає поєднувати зростаючий бізнес і виховання дітей. Їх у Чечоткіних троє.
100 найбагатших українців 2020
Перші спроби налагодити роздрібний бізнес Владислав Чечоткін зробив у школі. Купив кілька пачок жуйок по 4 коп. за штуку і перепродував однокласникам по 10 коп. У «Розетці» маржа набагато скромніша, зате обороти більші – близько 14 млрд грн. Карантин вніс корективи в роботу найбільшого онлайн-ритейлера України. «Співробітники складу працюють по 14 годин на день, майже без вихідних. Якщо раніше ми доставляли покупцеві ноутбук або телефон, то тепер 30 кг їжі», – розповідає Чечоткін у своєму Facebook. Головна проблема у перший місяць карантину – наймання нових кур’єрів: люди неохоче йшли на таку небезпечну роботу.