Власник інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа повідомив про обшуки у колег та партнерів по інвестиції в Майницьке газове родовище, сказано у дописі інвестбанкіра у соцмережах. За його словами, йдеться про майнову суперечку між теперішнім і колишнім власниками родовища.
🎬 YouTube-проєкт Forbes Next про майбутніх зірок українського бізнесу. Новий випуск про бренд Shemax, який заробляє понад 100 млн на пилососах для пилу від нігтів👉 Дивіться за цим лінком
Ключові факти
- Мазепа підтвердив Forbes, що обшуки відбуваються через Майницьке газове родовище, попередньо під час обшуку були вилучені гроші. Про яку суму йдеться – він не уточнив.
- Бізнесмен заявив, що його викликають на допит як свідка.
- За словами Мазепи, силовики прийшли з обшуками до колег та партнерів на Київщині та Львівщині по інвестиції в Майницьке газове родовище.
- «Силові структури дуже зацікавилися майновими суперечками між двома приватними компаніями – теперішнім і колишнім власниками родовища. Настільки, що влаштували свій штурм за ініціативою приватної компанії», – написав Мазепа.
- Інвестбанкір додав, що йдеться про «господарську справу, яку вже розглядав суд та виніс своє рішення».
Контекст
Інвестгрупа Concorde Capital спільно з партнерами наприкінці січня 2021 року придбала ліцензію на видобуток газу на ділянці площею 79 кв. км на Львівщині. Згідно з держреєстром, голова Concorde Capital Ігор Мазепа разом з Іваном Олійником та Олегом Ведмідем у частках 40:30:30 стали власниками ТОВ «Навігатор Майницьке» через ТОВ «Села Енерджі» (обидва – Київ), писало агентство «Інтерфакс-Україна».
Відповідно до реєстру спецдозволів на користування надрами, «Навігатор Майницьке» має дозвіл до 2036 року на геологічне вивчення, зокрема дослідно-промислову розробку Майницької площі вуглеводнів (16 км на схід від міста Самбір) із подальшим видобутком нафти та газу.
У жовтні 2022 року Мазепа розповідав Forbes, що газовий бізнес ще не вийшов на промислове виробництво. «Однією з проблем є відсутність в Україні належної компетенції у місцевого персоналу. Західні компанії, які приносили знання та технології в Україну, не пускають сюди своїх фахівців та не завозять обладнання через війну», – говорив він.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.