Категорія
Новини
Дата

Spotify дозволить співробітникам працювати з дому й після пандемії COVID-19

Музичний стрімінговий сервіс Spotify дозволить віддалену роботу в довгостроковій перспективі. Компанія оголосила програму Work From Anywhere, за допомогою якої співробітники зможуть працювати в будь-якому місці, пише Engadget.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • Рішення повернутися до офісу чи продовжити працювати з дому співробітники Spotify прийматимуть самостійно.
  • Якщо працівник обере місце, де поблизу немає офісу компанії, йому оформлять членство в коворкінгу.
  • Програма почне функціонувати влітку.
  • Однак буде кілька обмежень щодо робочого місця. Вони пов'язані з часовими поясами та законами країни, у якій живе працівник.

Контекст

Spotify долучається до інших великих техкомпаній, які практикують віддалену роботу. Зокрема, 9 лютого американська Salesforce дозволила деяким співробітникам працювати віддалено й після пандемії.

На початку жовтня 2020 року Microsoft заявила, що її співробітники зможуть працювати з дому менше 50% часу від робочого тижня або з дозволу менеджера повністю перейти на дистанційну роботу на постійній основі. Dropbox також дозволила персоналу назавжди залишитися працювати вдома. А PayPal запропонувала співробітникам гібридний графік, за яким вони самі обиратимуть, де їм працювати.

Google тестує ідею гнучкого робочого тижня після повернення в офіс. Згідно з пілотним планом, співробітники працюватимуть в офісі не менше трьох днів на тиждень, а в інші дні – з дому.

Назавжди переходять на віддалену роботу й українські компанії. Зокрема, Jooble та група компаній EVO, яка перетворила офіс в коворкінг. 

На початку лютого в Україні Верховна Рада законодавчо унормувала дистанційну роботу. Зокрема, розділивши поняття дистанційної й надомної роботи, затвердила правила та особливості правовідносин «віддалених» працівників із роботодавцем.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні