Категорія
Новини
Дата

США ввели нові санкції проти російських олігархів та найближчого оточення Путіна

Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів та їхніх родин, повідомляє пресслужба Білого Дому.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

  • Штати вводять санкції проти найближчого оточення Путіна. Під санкції потрапили особи, як збагачуються коштом росіян, просувають своїх близьких на топпосади, а також особи та компанії, які постачають необхідні ресурси для вторгнення Росії в Україну.
  • Ці особи та члени їхніх родин будуть відключені від фінансової системи США, їхні активи в США будуть заморожені, а їхнє майно буде заблоковано для використання.
  • Хто потрапив під санкції: Алішер Усманов, один з найбагатших людей Росії. Його власність буде заблоковано для використання в США і громадянами США, включаючи його яхту, щойно конфісковану Німеччиною, і його приватний літак, один з найбільших приватних літаків Росії.
  • Дмітрій Пєсков, який як речник Путіна є головним постачальником путінської пропаганди. 
  • Сполучені Штати також введуть візові обмеження для 19 олігархів і 47 членів їхніх сімей і близьких оточення. Також під санкції потраплять Микола Токарєв, Борис та Аркадій Ротенберги, Сергій Чемезов, Ігор Шувалов, Євген Пригожин та їхні родини.
  • США додатково вводять санкції проти семи пропагандистських організацій: Фонду стратегічної культури SDN та пов’язаних з ним видань «Одна Родина», «Ритм Євразії» та «Журнал «Камертон»; SouthFront; SDN InfoRos; «Новий східний прогноз»; «Східний огляд»; United World International; Geopolitical.
  • Крім того, казначейство визначить 26 осіб з Росії та України, які відіграють ключову роль у цих організаціях, і які дозволяють уряду РФ поширювати дезінформацію та виправдовувати діяльність Кремля.

Світ протестує проти агресії Росії в Україні, зокрема за допомогою санкцій. Навіть традиційно нейтральні країни – Швейцарія, Південна Корея, Сінгапур – вирішили завдати удару російській економіці, щоб допомогти закінчити війну в Україні. За цим посиланням повний список санкцій.

Також Евросоюз та Велика Британія вперше ввели персональні санкції проти Володимира Путіна.

Також через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні