Категорія
Новини
Дата

США ввели нові санкції проти російських олігархів та найближчого оточення Путіна

1 хв читання

Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів та їхніх родин, повідомляє пресслужба Білого Дому.

  • Штати вводять санкції проти найближчого оточення Путіна. Під санкції потрапили особи, як збагачуються коштом росіян, просувають своїх близьких на топпосади, а також особи та компанії, які постачають необхідні ресурси для вторгнення Росії в Україну.
  • Ці особи та члени їхніх родин будуть відключені від фінансової системи США, їхні активи в США будуть заморожені, а їхнє майно буде заблоковано для використання.
  • Хто потрапив під санкції: Алішер Усманов, один з найбагатших людей Росії. Його власність буде заблоковано для використання в США і громадянами США, включаючи його яхту, щойно конфісковану Німеччиною, і його приватний літак, один з найбільших приватних літаків Росії.
  • Дмітрій Пєсков, який як речник Путіна є головним постачальником путінської пропаганди. 
  • Сполучені Штати також введуть візові обмеження для 19 олігархів і 47 членів їхніх сімей і близьких оточення. Також під санкції потраплять Микола Токарєв, Борис та Аркадій Ротенберги, Сергій Чемезов, Ігор Шувалов, Євген Пригожин та їхні родини.
  • США додатково вводять санкції проти семи пропагандистських організацій: Фонду стратегічної культури SDN та пов’язаних з ним видань «Одна Родина», «Ритм Євразії» та «Журнал «Камертон»; SouthFront; SDN InfoRos; «Новий східний прогноз»; «Східний огляд»; United World International; Geopolitical.
  • Крім того, казначейство визначить 26 осіб з Росії та України, які відіграють ключову роль у цих організаціях, і які дозволяють уряду РФ поширювати дезінформацію та виправдовувати діяльність Кремля.

Світ протестує проти агресії Росії в Україні, зокрема за допомогою санкцій. Навіть традиційно нейтральні країни – Швейцарія, Південна Корея, Сінгапур – вирішили завдати удару російській економіці, щоб допомогти закінчити війну в Україні. За цим посиланням повний список санкцій.

Також Евросоюз та Велика Британія вперше ввели персональні санкції проти Володимира Путіна.

Також через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні