Категорія
Новини
Дата

Starlink знизив вартість послуг для українців майже вдвічі

Компанія SpaceX мільярдера Ілона Маска знизила вартість місячної абонплати за використання супутникового інтернету Starlink для українців майже вдвічі, зі $100 до $60. Про це пише ain.ua із посиланням на листи до користувачів.

Ключові факти

  • Термінали супутникового інтернету від Starlink коштують $499, після їх покупки доводиться платити також і за щомісячну підписку, яка коштує $100.
  • «З 24.08.2022 Starlink знижує вашу щомісячну плату за обслуговування до $60. Зниження ціни враховує умови вашого місцевого ринку та має відображати паритет купівельної спроможності наших клієнтів», – йдеться у листі.
  • Власникам терміналів нічого не потрібно робити для отримання знижки, зниження ціни буде автоматично відображено в рахунках, створених після 24 серпня.

Контекст

З кінця лютого інтернет від SpaceX в Україні працював без дотримання юридичних формальностей. 

Наприкінці квітня SpaceX зареєструвала офіційне представництво – ТОВ «Старлінк Україна», а 9 червня отримала ліцензію оператора. Водночас компанія вирішила відкрити замовлення для всіх бажаючих, прямо доставляючи термінали користувачам.

Сьогодні в Україні працюють понад 12 000 терміналів Starlink, які були отримані від SpaceX, міністрів цифрової трансформації країн ЄС та партнерів, розповів у червні Forbes міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Супутники Starlink підтримують роботу критичних енергетичних і телекомунікаційних обʼєктів, закладів охорони здоровʼя та навіть аграріїв, а також повертають до життя деокуповані території.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні