Категорія
Новини
Дата

Німеччина вперше конфіскувала російську нерухомість

У Німеччині вперше конфіскували нерухомість у громадян Росії у звʼязку з введеними санкціями. Про це повідомляє Bild.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Прокуратура Мюнхена з 14 червня конфіскувала три обʼєкти нерухомості (приватні квартири), а також банківський рахунок, на який надходили щомісячні орендні платежі на суму близько €3500.
  • Імʼя власників нерухомості не повідомляється, проте вказується, що це нібито подружня пара. За даними ЗМІ, конфіскована нерухомість в Мюнхені належить депутату Держдуми РФ і його дружині.

Контекст

З початку повномасштабної війни Німеччина заморозила активи російських олігархів та інших осіб із санкційного списку ЄС на суму в майже €143 млн

Олігархи та установи з Росії втратили доступ до розкішних яхт, вертольотів, картин, нерухомості та інших активів більш як на €12,5 млрд через санкції Європейського союзу, повідомив офіційний представник Єврокомісії з питань юстиції Крістіан Віганд. Сума заморожених активів російських олігархів майже подвоїлася – з €6,7 млрд у квітні до понад €12,5 млрд, зазначив Віганд. 

За його словами, особливо в Німеччині в останні тижні виявили та заблокували багато обʼєктів російських олігархів.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні