Категорія
Новини
Дата

Україна отримає від ЄІБ до €30 млн на підтримку малого та середнього бізнесу

Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволить залучити двом українським банкам до €30 млн від Європейського інвестиційного банку, повідомив прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Кошти далі будуть направлені на підтримку українського малого та середнього бізнесу шляхом покращення умов пільгового кредитування.
  • Прем’єрміністр заявив, що Україна цінує підтримку європейських партнерів у всіх сферах. Бюджетна підтримка ЄС від початку цього року склала вже $6,5 млрд.

Контекст

З моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році ЄІБ запропонував негайну допомогу Україні, виділивши €1,7 млрд фінансування з 2022-го та допомагаючи фінансувати ремонт зруйнованої інфраструктури. Банк ЄС також надав кредитну лінію у розмірі €4 млрд для підтримки інтеграції біженців з України в країнах ЄС.

У 2024-му Україна від ЄІБ отримає €560 млн для проєктів в енергетиці, транспортній інфраструктурі, відбудові житла, а також на проєкти, які підтримають економічне відновлення та український бізнес.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні