Категорія
Новини
Дата

Український ШІ-стартап Respeecher потрапив на популярну платформу Product Hunt

Український Respeecher, який створив сервіс із заміни голосів базі штучного інтелекту, запустив Respeecher Marketplace на Product Hunt, пише пресслужба компанії у Facebook.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Respeecher AI Voice Marketplace дозволить використовувати свою голосову технологію незалежним фільммейкерам, кінематографістам, розробникам ігор, акторам дубляжу, ютуберам та іншим авторам контенту з усього світу. 
  • Розробники поділилися 7-денною пробною версією голосового ШІ, аби більше користувачів оцінили та протестували продукт. 
  • У 2020 році оцінка Respeecher коливалася у діапазоні $6-9 млн, свідчать дані Dealroom. У 2022 році у портфелі Respeecher було понад 50 проєктів, розповіли засновники стартапу в інтервʼю Forbes. Розцінки на них не розкривають, як виторг та свою оцінку.

Контекст

Заснований у 2018 році Respeecher – ШІ-стартап українців Дмитра Бєлєвцова, Олександра Сердюка та американця Гранта Рібера. 

З 2018 по 2022 роки компанія залучила понад $3 млн інвестицій. У 2019 році стартап потрапив у акселератор Techstars і одержав $120 000. На початку 2020 року Respeecher закрив раунд на $1,5 млн, його очолив нью-йоркський фонд ffVC. В інвестиції взяли участь український ICU Ventures і голландський Acrobator Ventures. 

Завдяки технології voice conversion компанія створила голоси для Люка Скайвокера та Дарта Вейдера у «Зоряних війнах», а також працювала над новою частиною гри «God of War». 

Ринок голосових технологій буде швидко рости: у 2026 році він коштуватиме $20,9 млрд, свідчить дослідження ReportLinker.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні