Український стример Михайло Лебіга (Leb1ga) зібрав понад 8,3 млн грн на безпілотники для ГУР та встановив рекорд україномовної трансляції на Twitch. Це сталося під час благодійного ефіру у ніч на 17 липня, йдеться у повідомленні української аналітичної компанії Streams Charts.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Лебіга планував зібрати 2,6 млн грн на розвідувальний безпілотний комплекс «Сич» для ГУР Міноборони. Цю суму вдалося закрити менш ніж за годину, тому стример продовжив трансляцію далі і до кінця ефіру назбирав понад 8,3 млн грн. Цієї суми вистачить на три безпілотні комплекси, йдеться у повідомленні.
- За даними Streams Charts, трансляція Лебіги набрала понад 141 600 годин перегляду, а середній онлайн на ефірі становив 17 800 глядачів.
- Максимальний онлайн під час стриму досяг позначки 34 800 глядачів – це не лише рекордний показник для каналу самого Лебіги, а й найкращий результат серед усіх україномовних стримерів Twitch.
- Більше людей на україномовній трансляції на Twitch змогли зібрати лише два канали студії Maincast, які висвітлювали мейджори із CS:GO у Франції та The International 2022 по Dota 2, зазначається у повідомленні Streams Charts.
Контекст
Leb1ga почав активно стримити на Twitch лише у вересні 2022 року. Зазвичай він веде розмовні трансляції у розділі Just Chatting, під час яких спілкується з глядачами, дивиться та коментує смішні відео з інтернету тощо.
У середньому його стрими збирають 5000–7000 глядачів одночасно. Зараз Лебіга є одним із найпопулярніших українськомовних творців контенту на платформі – у нього понад 134 000 фоловерів на Twitch та 254 000 підписників в Instagram.
За час повномасштабної війни популярність українських трансляцій на Twitch зросла більш ніж у 10 разів – з 300 000 до 4 млн годин перегляду щомісяця. Також значно зросла кількість українських стримерів, яки ведуть ефіри українською мовою. Якщо раніше таких було близько 1–2%, то зараз уже майже 40% (решта продовжує вести ефіри російською та англійською).
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.