Категорія
Новини
Дата

Українці показують стійкість та зібраність. Крадіжок і мародерства нема – охоронна фірма «Шериф»

З моменту нападу Росії на Україну не було жодної крадіжки у Києві, Ужгороді, Львові, Рівному та Чернівцях, Маріуполі, де працює охоронна фірма «Шериф», – каже її засновник Дмитро Чижов.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

«Аномалій у викликах через тривоги нема», – каже Чижов. Виклики, за його словами, в основному носять технічний характер, якщо щось трапилося в результаті вибуху.

«Українці показують стійкість та зібраність, – каже він. – Зазвичай крадіжок немає лише під час Великодня і ось тепер, під час війни».

Зараз «Шериф» співпрацює з поліцією і разом їздять містом у пошуках диверсантів, які залишають мітки. Також співробітники «Шерифа» цілодобово працюють у Теробороні та на блокпостах.

Охоронна фірма «Шериф» заснована в 2003 році. Станом на 2020 рік компанія забезпечує захист понад 24 000 об’єктів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні