Категорія
Новини
Дата

Уряд призначив заступником міністра економіки директора «Прозорро.Продажі» Соболева

Кабінет Міністрів призначив заступником міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації директора ДП «Прозорро.Продажі» Олексія Соболева. Рішення прийнято на засіданні уряду 24 січня, повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • «Призначено Соболева Олексія Дмитровича заступником міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації», – написав Мельничук у телеграм.
  • Соболев підтвердив призначення та розповів, що буде відповідати за приватизацію, управління публічними активами, «Прозорро.Продажі», підтримку малого і середнього бізнесу, корпоративне управління та різні проєкти.
  • «Про детальні плани напишу за кілька тижнів. Про «Прозорро.Продажі» – в наступному пості», – повідомив він у фейсбуці.

Контекст

Олексій Соболев у 2015–2016 роках був радником міністра інфраструктури України, де координував проєкти з підвищення прозорості діяльності, відкритих даних та покращення корпоративного управління державними підприємствами. Ще раніше працював керуючим активами у Dragon Asset Management.

В.о. директора держпідприємства «Прозорро.Продажі» буде Сергій Бут. Він працював у компанії з 2017 року як фінансовий директор, а з липня 2022 року – на посаді операційного директора. 

Також у повному складі продовжує свою роботу Наглядова рада ДП «Прозорро.Продажі» — це незалежний орган, який представляє інтереси держави в управлінні компанією. Головою наглядової ради Прозорро.Продажі є Ілля Михайлов, також до складу ради входять Наталя Бойко як представниця держави, Надія Васильєва та Дмитро Крепак як незалежні члени.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні