Категорія
Новини
Дата

Уряд визнав незадовільною роботу керівництва «Нафтогазу» щодо зміни кредитних умов євробондів

Кабінет міністрів визнав незадовільною роботу правління НАК «Нафтогаз України» щодо зміни кредитних умов з емітентом його єврооблігацій Kondor Finance plc. Про це пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на текст урядового розпорядження.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Кабмін зобовʼязав «Нафтогаз» підписати договір із Kondor Finance на встановлених урядом умовах. Самі умови не зазначені.
  • «Нафтогаз» також зобовʼязали окремо погоджувати з урядом свої дії щодо укладання угоди з Kondor Finance.

Контекст

7 липня Кабмін дозволив «Нафтогазу» змінити кредитні умови з емітентом його єврооблігацій Kondor Finance plc. «Нафтогаз» звернувся до власників його єврооблігацій на суму майже $1,5 млрд із пропозицією відстрочити виплати купонів за ними на два роки, зокрема, відкласти на такий самий термін погашення єврооблігацій-2022 на $335 млн.

«Нафтогаз» пропонує виплатити всі купони за єврооблігаціями-2022 та 2024 19 липня 2024 року і того самого дня погасити єврооблігації-2022. А купони за єврооблігаціями-2026 НАК хотів би виплатити 8 листопада 2024 року.

Власники єврооблігацій мають ухвалити рішення до 21 липня, а збори щодо його затвердження намічені на 26 липня – у період пільгового періоду, який для євробондів НАК становить пʼять робочих днів.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні