Категорія
Новини
Дата

Велика Британія відмовилася від заборони на видобування сланцевого газу

Велика Британія скасувала мораторій на видобування сланцевого газу й підтвердила наміри щодо видачі нових ліцензій на видобуток нафти і газу, йдеться у повідомленні на сайті британського уряду.

Ключові факти

- «Уряд скасовує паузу у видобуванні сланцевого газу і розглядатиме майбутні заявки на отримання дозволу на проведення гідророзриву пласта з урахуванням внутрішньої і глобальної потреби в газі», – йдеться у заяві уряду.

- Рішення скасувати заборону на видобування сланцевого газу британський уряд ухвалив для посилення енергетичної безпеки країни і зменшення залежності від імпорту енергоносіїв.

- «У світлі незаконного вторгнення Путіна в Україну та використання ним енергетичної зброї, зміцнення нашої енергетичної безпеки є абсолютним пріоритетом», – сказав міністр з питань бізнесу та енергетики Джейкоб Ріс-Могг. За його словами, Велика Британія планує стати чистим експортером енергії до 2040 року.

Контекст

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у прощальній промові запевнив, що його наступниця Ліз Трасс зробить все можливе, щоб РФ не вдався її енергетичний шантаж.

Про намір скасувати заборону на видобування газу методом гідророзриву раніше заявляла премʼєр-міністр Ліз Трасс. Також в уряді заявляли про плани видати понад 100 ліцензій на видобування газу й нафти у Північному морі для подолання енергетичної кризи.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні