Категорія
Новини
Дата

Віктор та Олена Пінчук продали скульптуру Джеффа Кунса за $11,5 млн. Кошти спрямують на гуманітарну допомогу

Скульптура Джеффа Кунса Balloon Monkey (Magenta) — «Мавпа з повітряних куль (пурпурна)», представлена Віктором та Оленою Пінчуками, була продана за майже $11,5 млн на аукціоні Christie’s.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Всі виручені кошти будуть направлені на гуманітарну допомогу Україні, повідомив Фонд Віктора Пінчука.
  • Допомогу отримають, зокрема, важко поранені під час війни військові та цивільні громадяни, які потребують термінового протезування, лікування та реабілітації, додали у фонді.

Контекст

Пурпурну «Мавпу» було продано у 2008 році за $25,7 млн. Кунс – найдорожчий художник з нині живих. Його рекорд – скульптура «Кролик» з нержавіючої сталі, яку у 2019 році придбали за $91 млн. До топу найдорожчих робіт Кунса також входять: «Мавпа із повітряних куль (помаранчева)», $25,9 млн; «Помаранчева собака з повітряних куль», $58,4 млн; «Серце, що висить», $23,6 млн; «Квітка з повітряних куль (пурпурна), $25,7 млн; «Тюльпани», $33,6 млн.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні