Категорія
Новини
Дата

Виробник мікрочипів Qualcomm не продаватиме свою продукцію в Росії

Виробник мікрочипів Qualcomm припиняє продаж своєї продукції російським компаніям через санкції у відповідь на вторгнення Росії в Україну. Про це компанія повідомила у відповідь на твіт міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • У відповідь на пост міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, де той дорікнув американському виробнику в тому, що його продукт є в РФ, старший віцепрезидент компанії Нейт Тіббітс назвав це неправдою.
  • «Ми дотримуємося санкцій та законів США і не продаємо продукцію російським компаніям», – зазначив Нейт Тіббітс.
  • За його словами, Qualcomm закликав до мирного врегулювання агресії Росії в Україні та зробив пожертвування організаціям, які надають допомогу та підтримують українців.

Контекст:

Qualcomm – один із лідерів виробництва напівпровідників у світі. Вона володіє патентами, необхідними для роботи 4G та 5G, є один з головних постачальників чипів для Apple, а також виготовляє процесори для смартфонів таких брендів як Samsung та Xiaomi.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні