Категорія
Новини
Дата

«Зараз головне – підтримувати один одного». «Київстар», Lifecell та Vodafone надаватимуть послуги абонентам без грошей на рахунках

Про це мобільні оператори повідомляють на своїх офіційних сторінках у Facebook

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Vodafone. Для всіх клієнтів передплати, в яких непідключений пакет чи низький баланс, оператор підключив 1000 хвилин дзвінків по Україні та в мережі та 10 ГБ інтернету. Термін дії пакету – 30 днів із моменту підключення. Аналогічні пакети встановлені для клієнтів контрактної форми обслуговування, для них запроваджені кредитні ліміти на 90 днів.
  • «Київстар». Для клієнтів передплати, в яких закінчилися кошти і немає можливості поповнити рахунок, будуть доступні дзвінки в мережі. Скасовується комісія в рамках послуги «Екстра гроші», яка дозволяє замовити додаткові кошти і повернути їх пізніше, потрібно ввести код *117#. Аби поповнити рахунок на конкретну суму 15, 20, 75 та 125 гривень, потрібно набрати *117*X#, де X – одна з можливих сум поповнення. Кошти можна використати для оплати дзвінків на інші мережі, відправки SMS, мобільного інтернету, роумінгу.
  • Lifecell. Всі абоненти отримають 5 ГБ інтернету та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні. Пакет діє 30 днів, перевірити нарахування можна набравши код *121#.

Оперативно всі новини про війну в Україні читайте в нашій хроніці: Хроніка війни. Путін оголосив про початок «військової операції в Україні», Зеленський ввів воєнний стан

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні