Категорія
Новини
Дата

«Зараз головне – підтримувати один одного». «Київстар», Lifecell та Vodafone надаватимуть послуги абонентам без грошей на рахунках

Про це мобільні оператори повідомляють на своїх офіційних сторінках у Facebook

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Vodafone. Для всіх клієнтів передплати, в яких непідключений пакет чи низький баланс, оператор підключив 1000 хвилин дзвінків по Україні та в мережі та 10 ГБ інтернету. Термін дії пакету – 30 днів із моменту підключення. Аналогічні пакети встановлені для клієнтів контрактної форми обслуговування, для них запроваджені кредитні ліміти на 90 днів.
  • «Київстар». Для клієнтів передплати, в яких закінчилися кошти і немає можливості поповнити рахунок, будуть доступні дзвінки в мережі. Скасовується комісія в рамках послуги «Екстра гроші», яка дозволяє замовити додаткові кошти і повернути їх пізніше, потрібно ввести код *117#. Аби поповнити рахунок на конкретну суму 15, 20, 75 та 125 гривень, потрібно набрати *117*X#, де X – одна з можливих сум поповнення. Кошти можна використати для оплати дзвінків на інші мережі, відправки SMS, мобільного інтернету, роумінгу.
  • Lifecell. Всі абоненти отримають 5 ГБ інтернету та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні. Пакет діє 30 днів, перевірити нарахування можна набравши код *121#.

Оперативно всі новини про війну в Україні читайте в нашій хроніці: Хроніка війни. Путін оголосив про початок «військової операції в Україні», Зеленський ввів воєнний стан

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні