Інформація про 1+1 MEDIA

Виторг: 2,2 млрд грн (оцінка Forbes), Медіа

1+1 MEDIA

Профайл

Кількість працівників
1748
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
25 863 грн
Керівник HR
Ольга Мусійко
Показник work-life balance
92%

50 найкращих роботодавців воєнного часу

У грудні 2022 року медіагрупа 1+1 media Ігоря Коломойського запустила новий телеканал, «1+1 Україна». Він замінить флагманський «1+1», який з 24 лютого цілодобово транслює новини у «Єдиному марафоні». «Поява каналу показує, що медійна індустрія відновлюється, а в нас зʼявилася достатня кількість готових продуктів, якими ми готові ділитися», – каже генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

Із початком вторгнення компанія фокусувалася на швидкій перекваліфікації співробітників. «Фінансист із відмінним знанням англійської міг тимчасово перекваліфікуватися на перекладача для дайджесту новин на міжнародні медіа», – каже HR‐директорка 1+1 media Ольга Мусійко. Реорганізація компанії навесні минулого року призвела до скорочення персоналу на 23%. Зарплатню скорегували на завантаженість працівників. З 1 січня 2023 року мінімальна заробітна плата в 1+1 medіа – 10 975 грн.

50 найкращих роботодавців 2021

Запуск нових проєктів спонукав медіахолдинг, що належить Ігорю Коломойському, збільшити у 2021 році штат на 6%. Перехід на нові технології виключив потребу в інженерах з оцифрування та мереж кабельного телебачення. Дефіцит управлінців компанія закрила внутрішніми кандидатами, яких навчають за внутрішньою програмою «Ліга плюсів». Лідерські компетенції, що виходять на перший план, – швидка реакція на зміни та допомога командам адаптуватися до них, постійне навчання та людяність, каже Ольга Мусійко. З 2020 року навчання переведено у дистанційний формат. Внутрішні наради та зустрічі відбуваються здебільшого по Zoom, навіть якщо колеги сидять у сусідніх кабінетах.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд