Єгор Гребенніков

Транспорт

Єгор Гребенніков /Фото Данило Булдаков/Wikipedia
$200 млн
52 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Одеса

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Продаж контролю в контейнерному терміналі ТІС дубайському портовому операторові DP World.

Захоплення: «Соціальне підприємництво. Унікальні проекти народжуються на стику різних компетенцій. За таким принципом з 2013 року працює центр соціальних ініціатив Impact Hub. Молодим агентам змін, а це приблизно 5% молоді, необхідні інкубатори, щоб усвідомити: від них щось залежить. В оточенні однодумців вони ціннісно змінюються за пів року, а потім несуть ці зміни крізь усі компанії та спільноти.

З початком пандемії Зелений театр на гектарі відкритого простору в центрі Одеси став затребуваним ще більше. Тут безпечно проходять кінопокази, лекції та фестивалі – пів мільйона відвідувань за рік. У серпні разом з Aspen Institute Kyiv організуємо там п’ятий Ideas Fest. Минулого року за три дні було 100 освітніх івентів на тему позитивних змін у різних сферах.

Є давньоєврейський принцип покращення світу – тікун олам: прийдешнім поколінням потрібно залишити ліпший світ, ніж той, у який ти прийшов. Коли живеш у гармонії з цим принципом, з’являється тверде переконання, що робиш щось правильне. Припиняється гонитва за особистим комфортом. Радий, що зрозумів це не надто пізно і можу зростати в цьому усвідомлені надалі».

100 найбагатших українців 2020

Гребенніков набагато менш публічний, ніж його молодший брат Андрій Ставніцер. Хобі Єгора – соціальне підприємництво, наприклад, Impact Hub Odessa та Зелений театр. Минулого року Гребенніков став учасником від України в Європейській асоціації венчурної філантропії. Бізнесмен отримує задоволення, коли створені ним спільноти починають рости без нього, і вірить, що за кілька років інвестори – неважливо, домогосподарка або великий бізнесмен – вкладатимуть не тільки у фінансові інструменти, а й у соціально значущі проєкти. Сам Гребенніков інвестує в такі проєкти близько $1 млн на рік. Вони поки не окуповуються, але спонукають більше заробляти в основному бізнесі. У ТІС Гребенніков займається фінансовими питаннями. Разом із братом він два роки вів складні переговори про продаж контейнерного терміналу з DP World.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі