Інформація про Єгор Гребенніков

ТІС, Neptune, Транспорт

Єгор Гребенніков /Данило Булдаков/Wikipedia
$200 млн (дані 2021 року)
52 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Одеса

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Співвласник порту ТІС пожертвував на оборонні потреби України 31 млн грн, половину з яких отримала армія. Гребенніков є співзасновником фонду Олексія Ставніцера, його основний фокус – на забезпечення жінок на фронті необхідною амуніцією. Також він керує операційним бізнесом ТІС.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Продаж контролю в контейнерному терміналі ТІС дубайському портовому операторові DP World.

Захоплення: «Соціальне підприємництво. Унікальні проекти народжуються на стику різних компетенцій. За таким принципом з 2013 року працює центр соціальних ініціатив Impact Hub. Молодим агентам змін, а це приблизно 5% молоді, необхідні інкубатори, щоб усвідомити: від них щось залежить. В оточенні однодумців вони ціннісно змінюються за пів року, а потім несуть ці зміни крізь усі компанії та спільноти.

З початком пандемії Зелений театр на гектарі відкритого простору в центрі Одеси став затребуваним ще більше. Тут безпечно проходять кінопокази, лекції та фестивалі – пів мільйона відвідувань за рік. У серпні разом з Aspen Institute Kyiv організуємо там п’ятий Ideas Fest. Минулого року за три дні було 100 освітніх івентів на тему позитивних змін у різних сферах.

Є давньоєврейський принцип покращення світу – тікун олам: прийдешнім поколінням потрібно залишити ліпший світ, ніж той, у який ти прийшов. Коли живеш у гармонії з цим принципом, з’являється тверде переконання, що робиш щось правильне. Припиняється гонитва за особистим комфортом. Радий, що зрозумів це не надто пізно і можу зростати в цьому усвідомлені надалі».

100 найбагатших українців 2020

Гребенніков набагато менш публічний, ніж його молодший брат Андрій Ставніцер. Хобі Єгора – соціальне підприємництво, наприклад, Impact Hub Odessa та Зелений театр. Минулого року Гребенніков став учасником від України в Європейській асоціації венчурної філантропії. Бізнесмен отримує задоволення, коли створені ним спільноти починають рости без нього, і вірить, що за кілька років інвестори – неважливо, домогосподарка або великий бізнесмен – вкладатимуть не тільки у фінансові інструменти, а й у соціально значущі проєкти. Сам Гребенніков інвестує в такі проєкти близько $1 млн на рік. Вони поки не окуповуються, але спонукають більше заробляти в основному бізнесі. У ТІС Гребенніков займається фінансовими питаннями. Разом із братом він два роки вів складні переговори про продаж контейнерного терміналу з DP World.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі