Категорія
Новини
Дата

«Настав час повертати борги». Співвласник ТІС Єгор Гребенніков пожертвує $1 млн на боротьбу з російськими загарбниками

До вторгнення російських військ бізнесмен планував витратити кошти на розвиток одеського «Зеленого театру»

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Співвласник порту TIS і засновник фонду ImpactHubOdessa Єгор Гребенніков, вирішив пожертвувати на оборонні потреби України 31 млн грн. Як зазначив він у facebook, 15 млн грн підуть фонду «Повернись живим», на рахунки Територіальної оборони Одеси та фонду «Корпорація монстрів» (займається допомогою дітям та літнім людям). Стосовно використання ще 16 млн грн Гребенніков попросив поради в підписників. «Я хочу з вашою допомогою розподілити кошти туди, де це дасть максимальний ефект, важливо, щоб ви особисто могли проконтролювати правильне та швидке використання», – сказав бізнесмен.

За його словами, він почав акумулювати ці кошти ще в серпні, коли інвестував у «Зелений театр». «Думав, якщо військової кризи не буде та мені особисто вони не знадобляться, витрачу їх на оновлення «Зеленого театру», – пояснив підприємець.

Він також відзначив, що більшість «капітанів» українського бізнесу вже багато та активно допомагають армії. «Але знаю, що є такі, хто зараз хоче зберегти максимум коштів на чорний день, і такі, хто про всяк випадок сидять тихо та бояться відкрито підтримати наших воїнів, наївно думаючи, що вони наберуть «бали» у потенційних окупантів та збережуть свої активи».

На думку Гребеннікова, намагання виграти, відсидівшись у стороні від війни, — непрацююча стратегія. «Розпитайте бізнес, що постраждав на окупованих территоріях. Своїми успіхами ми зобов’язані народові України, тож настав час повертати борги», – сказав бізнесмен.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні