Категорія
Архів журналу Forbes
Дата

Forbes Україна №1 (червень 2020)

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Forbes Україна №1 (червень 2020) /Фото 1

Тема першого номеру — 100 найбагатших українців. Forbes транслює: світ змінився. Україна змінилася. Жити й досягати успіху по-старому більше не вийде. У журналі — 320 загальних і 280 редакційних шпальт, 11 фічерів, півтора десятка історій, 100 міністатей про найбагатших українців.

Також у номері: історія Влада Яценка з Миколаєва, який влаштував фінансову революцію і став мультимільйонером, Український католицький університет як стартап, правила життя Джамали, практична філософія від Андрія Баумейстера й багато іншого.

Матеріали по темі

Учасники рейтингів Forbes: Євген Комаровський, Влад Яценко, Федір Шпиг, Рінат Ахметов та Метінвест, Олександр і Галина Гереги та Епіцентр, Олег Рогинський, Степан Черновецький та Megogо, Андрій Ставніцер та Єгор Гребенніков, Ігор Ніконов.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні