Категорія
Архів журналу Forbes
Дата

Forbes Україна №1 (червень 2020)

2 хв читання

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Forbes Україна №1 (червень 2020) /Фото 1

Тема першого номеру — 100 найбагатших українців. Forbes транслює: світ змінився. Україна змінилася. Жити й досягати успіху по-старому більше не вийде. У журналі — 320 загальних і 280 редакційних шпальт, 11 фічерів, півтора десятка історій, 100 міністатей про найбагатших українців.

Також у номері: історія Влада Яценка з Миколаєва, який влаштував фінансову революцію і став мультимільйонером, Український католицький університет як стартап, правила життя Джамали, практична філософія від Андрія Баумейстера й багато іншого.

Матеріали по темі

Учасники рейтингів Forbes: Євген Комаровський, Влад Яценко, Федір Шпиг, Рінат Ахметов та Метінвест, Олександр і Галина Гереги та Епіцентр, Олег Рогинський, Степан Черновецький та Megogо, Андрій Ставніцер та Єгор Гребенніков, Ігор Ніконов.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні