Інформація про Ігор Ніконов

KAN Development, Нерухомість

Ігор Ніконов /KAN
$125 млн (дані 2021 року)
66 місце
100 найбагатших українців 2020

Профайл

Досьє
Одружений, десятеро дітей

Один із найбільших забудовників Києва, Ніконов любить перекинутися з друзями в карти на гроші. Але не в банальний преферанс або покер, а у старовинну гру деберц, популярну серед професійних картярів. Батькові десятьох дітей і чотириразовому дідові Ніконову деберц допомагає відволіктися і «перемкнути енергетичний потік».

Через карантин у Ніконова може зірватися дуже козирний грошовий хід. Ідеться про продаж спільно зі Степаном Черновецьким великого офісного центру 101 Tower у центрі Києва. У березні покупець – інвесткомпанія Dragon Capital – і продавець отримали дозвіл в Антимонопольному комітеті. Однак унаслідок форсмажорних обставин угода, яку оцінюють у $110 млн, зависла

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Ніконов більше занурився в операційне управління. Раніше він вирішував переважно стратегічні питання та займався GR. Пріоритет воєнного часу – завершення проєктів з уже проданими квартирами. «Потрібно виконувати свої зобовʼязання та обіцянки», – говорить Ніконов. У травні KAN поновив будівництво житлових комплексів «Файна Таун», «Республіка» та UNIT.Home. На порядку денному – розвʼязання проблем із постачанням матеріалів, підрядниками, дефіцитом пального та електроенергії. Компанія, за словами Ніконова, працює без прибутку. 

Урок війни: «Врахування ризиків, диверсифікація інвестицій, наявність грошового резерву – головні перешкоди повної зупинки бізнесу під час війни».

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2020»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд