Інформація про Ірина Чечоткіна

співвласниця Rozetka.ua

Ірина Чечоткіна /Олександр Чекменьов

Профайл

Досьє
42 роки

Ідейна натхненниця створення найбільшого онлайн-ритейлера України. Чоловік Влад Чечоткін активний у соціальних мережах і в спілкуванні з журналістами, Ірина уникає публічності. «Це пов’язано з бажанням фокусуватися на важливих речах і не відволікатися на другорядні,– пояснює вона.– Важливі – наша сім’я і бізнес, другорядні – чуже схвалення, лайки, фоловери». У 2005 році, коли Rozetka була ще стартапом, Ірина працювала «і операційним директором, і директором з продажу, і оператором кол-центру, і комірником, і кур’єром». Тепер, коли їхній спільний з чоловіком бізнес став набагато більшим, усі ці обов’язки розподілені між працівниками. Найскладнішим викликом для себе вважає поєднувати зростаючий бізнес і виховання дітей. Їх у Чечоткіних четверо.

50 лідерок України 2023

«Перебудовувати систему на льоту й міняти колеса в поїзді, що їде, – це про неї», – каже про Ірину Чечоткіну її чоловік та бізнес-партнер Владислав. Разом вони започаткували у 2005 році інтернет-магазин Rozetka, який нині є найбільшим гравцем ринку e-commerce в Україні.

Війна зірвала угоду між Rozetka та казахстанським фінтех-гігантом Kaspi.kz. Тоді, за даними співрозмовників Forbes, Rozetka оцінили у суму «між $1 та $3 млрд». 

Чечоткін називає Ірину, яка займається операційною діяльністю в компанії, підтримкою й опорою для компанії. За його словами, після 24 лютого вона стала ще більш залученою в роботу. У Ірини було складне завдання: якщо в березні 2022-го виторг Rozetka обвалився більш ніж у 170 разів, то вже у серпні він повернувся на довоєнний рівень.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд