Інформація про Контінентал Фармерз Груп

Виторг за 9 місяців 2023 рік: 4,7 – 6,1 млрд грн, АПК

Контінентал Фармерз Груп

Профайл

Власник
Фонд державних інвестицій Саудівської Аравії SALIC (UK)
Керівник
Георг фон Нолкен
Кількість працівників
2500

20 ефективних агрокомпаній України

«Інновації – це необхідність. Якщо не інвестувати в розвиток, то ми відставатимемо», – каже уродженець Німеччини Георг фон Нолкен, який з 2019-го очолює «Контінентал Фармерз Груп» (КФГ). Цей, зараз шостий за розміром земельного банку, агрохолдинг створено на активах збанкрутілої «Мрії». «Торік ми досягли історично високої врожайності майже по всіх культурах», – каже Нолкен. У цьому великий внесок R&D-департаменту групи, який започаткував у 2019 році виходець із Kernel операційний директор КФГ Віталій Ставнічук (У 2023 році Ставнічука на посаді операційного директора замінив Костянтин Шитюк, — Forbes).

Левову частку часу R&D-департамент шукає і адаптує технології, які допоможуть знизити витрати, поліпшити якість і швидкість виробництва. У 2023-му, вперше від початку війни, компанія брала участь у повному логістичному циклі – від поля до клієнта. «Нам вдалося самостійно експортувати частину врожаю, і це є значущим здобутком», – каже Нолкен.

КФГ вирощує традиційні для України зернові, має пʼять елеваторів загальною потужністю 474 500 т і три сушильно-зернові комплекси загальною потужністю 31 000 т. Маючи в управлінні картоплесховища місткістю понад 106 000 т, а також власний крохмальний завод, група є одним із провідних виробників картоплі. Нам вдалося зберегти динамічність і не довелося переходити в режим кризової економіки, описує головне досягнення минулого року Нолкен.

Участь в рейтингах