Інформація про Леонід Юрушев

76 років

Леонід Юрушев /DR
16 місце
25 найбільших рантьє

25 найбільших рантьє

Орендний дохід: $18 млн

Основні об’єкти: готелі InterContinental, Fairmont, Alfavito, логістичні комплекси «БФ Склад»

Уродженцю Донецька Леонідові Юрушеву, 75, належать чотири київських готелі: дві «п’ятірки» – InterContinental і Fairmont Grand Hotel, дві «четвірки» – Riviera House і Alfavito. Ними управляють дружина й доньки бізнесмена. Для готельєрів пандемія стала безпрецедентним випробуванням. Під час весняного локдауну працював лише один готель з чотирьох. Дохід InterContinental впав 2020-го щонайменше на 30%, а Fairmont – на 60%. У 2021 році має бути легше: завдяки легалізації грального бізнесу навесні в обох готелях відкриються казино. Юрушев (фото – 2010 року) інвестує в деревообробку. Йому належить комбінат у Коростені та лісопильна компанія. Потяг до цього бізнесу в нього давній: у підлітковому віці підприємець підробляв помічником теслі.

Єлизавета Юрушева (інтерв’ю Forbes): «У батька є унікальна якість. Він, володіючи багатьма бізнесами, знає все про кожне зі своїх підприємств. Якщо його розбудити вночі і запитати, який плюс, який залишок на рахунку, який прибуток, він це скаже».

Головні факти про Леоніда Юрушева:

  • У сферу бізнес-інтересів Юрушева входять комерційна нерухомість, деревообробка, машинобудування, будівництво та виробництво будівельних конструкцій.
  • Після продажу в 2007 році банку «Форум» німецькому «Commerzbank», Юрушев інвестував виручені кошти у будівництво готелів «InterContinental» та «Fairmont».
  • Разом із Рінатом Ахметовим Юрушев побудував бізнес-центр «Леонардо» у центрі столиці.
Поруч в рейтингу «25 найбільших рантьє»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд