Інформація про N-IX

Витор: н/д, IT

N-IX
9 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
2000
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
н/д
Керівник HR
Олександр Шатний
Показник work-life balance
93%

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Зростання виторгу львівської сервісної компанії N‐iX хоч і сповільнилось утричі порівняно з 2021 роком, проте значних просідань за кількістю фахівців не було. Нині в компанії понад 150 активних проєктів, на яких задіяно майже 2000 працівників, каже Олександр Шатний.

Загальне зниження середніх зарплат на ринку позначається і на нових наймах N‐iX. Закривати вакансії, за його словами, стало значно легше і швидше. За розвиток співробітників відповідає корпоративний Університет архітектури.

Спеціалісти можуть поліпшити свої знання програмної архітектури і здобути навички, які сприяють карʼєрному зростанню. Для підвищення добробуту працівників N‐iX започаткувала серію тематичних вебінарів, майстер‐класів і лекцій.

50 найкращих роботодавців 2021

N‑iX отримала у 2021 році понад 40 нових клієнтів, а з ними – більш як 300 вакансій. Аби виділитися на перегрітому ринку, компанія запустила інтеграції з українськими блогерами, зокрема з Дмитром Малєєвим і Клятим Раціоналістом.

Третину вакансій допомогла закрити реферальна програма. «Рекомендувати друзів і знайомих можуть як наші фахівці, так і будь‑хто ззовні», – говорить Олександр Шатний. Бонуси досягають $1500–3000.

Силами двох департаментів компанія пропонує фахівцям внутрішні можливості для навчання та розвитку. N‑iX Technology Office відповідає за технічну експертизу, Software Development Office – за розвиток фахівців: обмін знаннями, матриці компетенцій, внутрішні лекції тощо. «Програма ротації дозволяє змінити як напрям своєї діяльності, так і кар’єру, не залишаючи компанію», – каже Шатний.

Працівники мають страхування, також можуть розраховувати на послуги корпоративного лікаря, відшкодування витрат на навчання та спорт. N‑iX покриває витрати на тестування на COVID‑19 і за потреби надає пульсоксиметри та кисневі концентратори фахівцям і членам їхніх родин.

25 найрозумніших компаній

Рік заснування: 2002

Рік запуску R&D‑відділу: 2018

Штат R&D‑відділу: 6

Інвестиції в R&D: не розкриваються

Керівник напряму: Сергій Нетесаний

R&D‑відділ аутсорсера N‑iX називається Solution Group. Постійний штат невеликий – шість фахівців, але для досліджень залучають фахівців з центру експертизи компанії. «R&D‑відділ був потрібен, щоб акумулювати експертизу, яка в нас сформувалася за всі ці роки, – говорить директор відділу Сергій Нетесаний. – Ми швидше можемо приймати рішення».

Основні напрями для розробок – хмарні сервіси та інтернет речей. У 2020‑му відділ обробив 68 запитів і для потреб компанії, і від клієнтів. Наприклад, для себе N‑iX розробив інструмент, що автоматично формує файл із пропозицією клієнту на базі каталогу з уже виконаних робіт. У ручному режимі це займало у п’ять разів більше часу. Для виробника мінеральної води (назву не розголошують) розробляли додаток, який давав підказки щодо розміщення товару на прилавках. Для автомобільної компанії AVL розробили бізнес‑модель продуктового IT‑відділу.

«Наша мета – сформувати базу знань і компетенцій, щоб бути конкурентними і швидко виводити на ринок продукт клієнта», – говорить Нетесаний.

50 найкращих роботодавців 2020

N‑iX, який з 2002 року розробляє програмне забезпечення для телекому, фінтеку, енергетики, авіації та медицини, пропонує своїм співробітникам гарний соцпакет. Компанія повністю оплачує додаткову професійну освіту, компенсує 75% витрат на медицину і заняття спортом працівникам і членам їхніх сімей.

В офісах компанії є спортзали і масажні кабінети. Щоб розвіятися, можна пограти в настільний футбол або теніс.

Крім «плюшок» для персоналу розробляють план кар’єрного розвитку. У 2018‑му запустили менторську програму для новачків, за два роки в ній взяли участь 77 менторів та 177 менті.

З вересня 2020 року співробітники в N‑iX можуть самостійно обирати зручний формат роботи: офісний, дистанційний чи змішаний. «Щоб забезпечити необхідний рівень гнучкості, ми перетворили всі офіси на shared team spaces – простори для роботи команд», – коментує HR‑директор N‑iX Наталія Македонська.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
Philip Morris
Виторг 25,6 млрд грн
Фармак
Виторг 6,5 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд