Рік заснування: 2006 (вказано дату відкриття першого офісу в Україні)
Рік запуску R&D‑відділу: 2011
Штат R&D‑відділу: 150
Інвестиції в R&D: не розкриваються
Керівники напряму: Юлія Штукатурова (на фото), Роман Разуваєв, Денис Балацко
За внутрішні розробки у GlobalLogic відповідає напрям Practices. Він не є відокремленим підрозділом і розподілений між трьома Delivery Groups, якими керує тріумвірат зі старших віцепрезидентів з інжинірингу. У відділі фіксовано працює близько 150 фахівців. До 300 добровольців приєднуються до окремих розробок.
Компанія веде розробки в телекомі, медіа, медицині, автомобільній промисловості тощо. «Ми створюємо напівготові рішення, щоб прийти з ними до клієнта й сказати, що ми вміємо робити, – говорить одна з членів тріумвірату Юлія Штукатурова. – У нас є частина рішення, ми можемо її доробити під клієнта й створити комерційний продукт. Економія коштів і часу».
Наприклад, телеком‑оператори шукають, як змусити 5G приносити прибуток. GlobalLogic запропонував компаніям рішення, яке дозволяє безпечніше керувати безпілотними автомобілями завдяки швидкісному інтернету: машина швидке «бачитиме» інших учасників руху та орієнтуватиметься на дорозі. У R&D‑відділі також зародилася технологія, яка по фото родимки визначає розвиток меланоми в пацієнта.
Майбутнє за телемедициною, віртуальною реальністю, комп’ютерним зором, вважають лідери GlobalLogic. У липні 2021‑го виробник електротехніки Hitachi придбав GlobalLogic за $10 млрд. «Тепер ми маємо використати свої індустріальні знання, щоб зробити продукти Hitachi більш цифровими», – говорить Штукатурова.