Інформація про Ringostat

Артем Бородатюк, Олександр Максименюк, Олександр Рубан (CEO) та інші партнери, Сервіс

Ringostat /надано пресслужбою
Виторг 2023 року: 93 млн грн**

Профайл

Місто
Одеса

Ringostat – проєкт з екосистеми Netpeak Group Артема Бородатюка. Компанія з’явилася з не дуже вдалого внутрішнього проєкту: у 2011-му SEO-департамент Netpeak Agency запустив послугу Pay Per Action (PPA), яка відстежувалп конверсії телефонних дзвінків за рекламними оголошеннями. Послуга в агентстві не «злетіла», проте проєкт переріс в окрему компанію – платформу колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики.

У 2024-му у Ringostat понад 2000 клієнтів у 33 країнах світу. Найбільше (60%) – в Україні. Серед клієнтів – OLX і ЛУН, інтернет-магазин Autodoc, курси GoIT, Peugeot і Mercedes. У компанії працює приблизно 100 спеціалістів.

У квітні 2023 року запустили Ringostat AI – продукт на основі штучного інтелекту, який не лише записує дзвінки, а й стисло викладає зміст розмови, аналізує її, оцінює роботу оператора кол-центру, навіть визначає настрій розмови. Сервіс налаштовують під потреби конкретного бізнесу.

«Ще у 2015 році цю ідею було записано у планах розвитку нашої платформи. Але на той час особливості технологій не дозволяли зробити корисний і доступний продукт для користувачів», – говорить співзасновник компанії Олександр Максименюк.

Продукти Ringostat на базі AI використовують уже понад 100 клієнтів. У планах – завершити 2024-й із виторгом $4 млн, а у 2026-му перетнути позначку в $10 млн.

Поруч в рейтингу «Next250 2.0»
Renamax /з офіційного сайту
Вадим Харитоненко, Олег Чикалюк
82,3 млн грн*
Rivne Flex /з офіційного сайту
Микола Лівшук, Сергій Лівшук, Богдан Лівшук, Олександр Лівшук
174,2 млн грн*
Участь в рейтингах