Інформація про Таврія Плюс

Виторг: 9,9 млрд грн (2022 рік), Ритейл

Таврія Плюс /facebook.com/tavriav
Прибуток: 96 млн грн (2022 рік)
75 місце
100 найбільших приватних компаній України 2021

Профайл

Кількість працівників
4500
Власник
Михайло і Борис Музальови
Річний приріст виторгу
7%
Центральний офіс
Одеса
СЕО
Віталій Карандо

100 найбільших приватних компаній 2021

Подія року: мережа супермаркетів «Таврія В» братів Музальових запустила новий напрям – мінімаркети біля дому «Таврія В Express». Уже працює чотири об’єкти в Одесі та Хмельницькому. Площа торгових точок – від 150 кв. м, асортимент – близько 2500 найменувань.

Цитата: «Найбільше задоволення – сміятися над труднощами, коли ти зробив запаси гречки, солі й солярки для генератора» (Борис Музальов, «Одеса‑медіа», 2019 рік).

100 найбільших приватних компаній 2020

Одеська компанія розвиває мережу торгових центрів «Таврія В», однойменних гіпермаркетів і делікатес-маркетів «Космос». Торгові обʼєкти розташовані переважно на півдні країни. Виняток із цього правила – три супермаркети «Таврія В» у Хмельницькому, торговий центр і супермаркет у Харкові, а також делікатес-маркет у Києві. Карантин прискорив диджиталізацію мережі. Навесні в 19 супермаркетах зʼявилися каси самообслуговування. Ритейлер також перезапустив сайт, оптимізувавши його під мобільну та планшетну версії, і запустив додаток для покупок онлайн. «Таврія В» – сімейний бізнес, заснований братами Музальовими, Михайлом і Борисом. Останній входить до списку «Топ-100 найбагатших людей України» зі статком $95 млн.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021»
Carlsberg
Виторг 8 млрд грн
Прибуток 1,6 млрд грн
McDonald's
Виторг 7,9 млрд грн
Прибуток 644 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі