Інформація про UBC Group

UBC Group /DR

25 найрозумніших компаній

Рік заснування: 1993

Рік заснування R&D‑відділу: 1997

Штат R&D‑відділу: понад 200

Інвестиції в R&D: ~€3 млн на рік

Керівник напряму: не розкривається

Харківська UBC Group виробляє холодильне обладнання та підходить до R&D‑функцій прагматично. «Ми не вигадуємо ефемерні продукти, – каже засновник компанії Ігор Гуменний. – Наші інновації розв’язують конкретні проблеми. Без цього ми давно закрилися б».

Ринок комерційних холодильників, за оцінкою Гуменного, щодо пропозиції перенасичений у півтора‑два рази – отже, контракти потрібно вибивати розробками. Як приклад Гуменний наводить роботу з Heineken, для якої UBC зробила партію із 5000 розумних холодильників із вбудованою телевізійною панеллю. Вони використовуватимуться у Північній та Південній Америці. Спеціальний софт дозволяє одночасно керувати відеопотоком на пристроях.

Інший напрям – інтернет речей. Розумний модуль UBC підключається до торгового обладнання і працює під керуванням Skynet. Цим зловісним ім’ям назвали систему, яка збирає, передає та аналізує дані про продаж і споживання електроенергії. Експертиза стала у пригоді для переходу в інші ніші. 2020‑го UBC налагодила співпрацю з фірмою Medtronic, аби прокачати їхні апарати ШВЛ. Тепер вони здатні реагувати на імпульси з головного мозку та постійно перебувають онлайн.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі