Інформація про Валерій Хорошковський

Інвестиції

Валерій Хорошковський /УНІАН
$300 млн (дані 2021 року)
33 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Київ

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Хорошковський жодного разу не висловлювався на підтримку України після початку війни. За даними УП, він уникає подорожей до Європейського союзу, побоюючись запровадження санкцій, та мешкає переважно в Дубаї. Найбільш публічний актив – InterMediaGroup – єдина з великих медіагруп, яка цього року не запустила виробництво власного контенту. Інший актив бізнесмена – компанія з виробництва відновлюваної енергетики «Віндкрафт» – повністю зруйнований у Херсонській області.

100 найбагатших українців 2021

У 2013 році генерал армії Валерій Хорошковський продав свій ключовий актив Inter Media Group і переїхав жити в Монако. У 2019‑му Хорошковський, що повернувся в Україну, запропонував Володимиру Зеленському збільшити доходи митниці удвічі, але продемонструвати це на практиці не вдалося. Шведський бізнесмен Карл Стурен в інтерв’ю Liga.net називає Хорошковського серед своїх партнерів у галузі відновлюваної енергетики. За його словами, у колишнього глави СБУ залишається опціон на участь у майбутніх проєктах, про які на тлі платіжної кризи у галузі говорити поки що не доводиться.

100 найбагатших українців 2020

Повернення Хорошковського в Україну і його зустрічі з колишнім підлеглим, а нині президентом України Володимиром Зеленським наробили багато галасу. «До нього було одне дуже важливе питання, ми його обговорили тет-а-тет. Ви про це дізнаєтеся згодом, коли ми побачимо результати зустрічі», – прокоментував цей епізод глава держави у жовтні 2019- го. Хорошковський запевняє, що в публічній політиці участі не бере і займається виключно бізнесом. Яким саме, скромно умовчує. На поверхні – лише його частка у стабільно збитковому телеканалі «Інтер».

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд