20 найбагатших українців 2022
Категорія
Рейтинги
Дата

20 найбагатших українців 2022

Щороку Forbes Україна оцінює статки українських мільярдерів та мультимільйонерів, щоб скласти рейтинг «100 найбагатших українців». У 2022-му Forbes оцінює лише двадцятку найбагатших українців

З травня 2021-го, коли Forbes опублікував останній рейтинг найбагатших, і до грудня 2022-го статки українських найбільших бізнесменів наче проїхалися на американських гірках. Другий ковідний рік був вдалим як для сировинних ринків, так і для IT-бізнесу. Наприклад, статки Ріната Ахметова з $7,6 млрд злетіли до $13,7 млрд і обвалилися під кінець 2022-го в понад тричі – до $4,4 млрд. Станом на грудень статки 20 найбагатших людей країни в цілому впали більш як на $20 млрд порівняно з початком лютого 2022-го.

Семеро людей випали з першої двадцятки найбагатших. Дехто через те, що втратив українське громадянство (Ігор Коломойський), дехто тому, що отримав звинувачення в держзраді і його обміняли на українських захисників (Віктор Медведчук). Інших замінили підприємці з інноваційної економіки. Тепер у двадцятці найбагатших зʼявилися Максим Литвин та Олексій Шевченко з Grammarly, Влад Яценко з Revolut, Макс Поляков із Noosphere Ventures, Тарас Кицмей із SoftServe та Олександр Конотопський з Ajax Systems.

Інші рейтинги
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні