Информация о Виктор Медведчук

ТЭК, медиа, металлургия, недвижимость

Виктор Медведчук /Shutterstock
$620 млн (2021 год)

Профайл

ВозрастID3
58
Место рождения
поселок Почет, Красноярский край (Россия)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Медведчук знаходився під домашнім арештом до вторгнення. Його підозрюють у держзраді, якщо суд визнає його вину, всі активи будуть конфісковані. Після вторгнення він втік з‑під арешту, СБУ затримала його тільки 12 квітня. Після п’яти місяців ув’язнення його обміняли на 200 захисників «Азовсталі».

До війни Forbes оцінював статки Медведчука в $620 млн. Третина цієї суми – персональний транспорт, серед якого яхта Royal Romance вартістю $100 млн та два літаки Dassault Falcon 900EX ($25 млн) та Gulfstream G650 ($70 млн). Яхта, літаки, гелі‑ коптер та ще 154 об’єктів арештовані українським судом.

Яхту передано до АРМА, яке планує її продати. 200 АЗС мережі Glusco, які належали Медведчуку, ще в травні передано «Нафтогаз України». Недоторканими для української феміди залишаються російські активи Медведчука. Наприклад: Гавриківське нафтове родовище вартістю $93 млн, яке він контролює через дружину. 

100 богатейших украинцев 2021

Событие года: В 2021 году к американским санкциям против Виктора Медведчука добавились украинские. 19 февраля СНБО включил Медведчука и его жену Оксану Марченко в санкционный список по подозрению в финансировании терроризма. А перед этим Владимир Зеленский ввел санкции в отношении нардепа от ОПЗЖ и близкого соратника Медведчука – Тараса Козака, а также оформленных на него телеканалов «112 Украина», ZIK и NewsOne.

Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Последние новости по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд