Категорія
Свій бізнес
Дата

Коли твій сусід – гігант e-commerce. Як продавати на польському маркетплейсі Allegro. Гайд для українських підприємців

Як продавати на маркетплейсі Allegro /Фотоколаж Анастасія Левицька

Allegro — стартовий майданчик для українських підприємців, що хочуть вийти на ринок ЄС Фото Фотоколаж Анастасія Левицька

Найбільший маркетплейс у Польщі Allegro набирає популярності серед українських підприємців. Співпраця з майданчиком – це вихід не лише на польський ринок, а й на чеський та німецький. Які умови співпраці пропонує Allegro стороннім продавцям.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Гігант європейського ритейлу входить до десятки найпопулярніших світових маркетплейсів із показниками у майже 200 млн відвідувань на місяць і має понад 22 млн зареєстрованих користувачів, пише Statista.

Allegro обирають 75% поляків, що відвідують мережу для здійснення інтернет-покупок. За даними, що оприлюднив маркетплейс, 90% користувачів роблять регулярні покупки на Allegro. Приблизно кожен третій польський покупець починає пошук товарів саме з Allegro.

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні