Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

lifecell скорочує розрив. Третій оператор – єдиний відзвітувався про зростання прибутку в першому кварталі. «Київстар» – потерпає від наслідків кібератаки, Vodafone виплачує борги

3 хв читання

Прибуток «Київстар», «Vodafone Україна» та lifecell /колаж Анастасія Решетнік

Мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна» та lifecell звітували за перший квартал 2024-го Фото колаж Анастасія Решетнік

Уся трійка операторів – «Київстар», «Vodafone Україна» та lifecell – відзвітували за перший квартал 2024-го. Компанії збільшують інвестиції в мережу і втрачають маржинальність. Що це означає?

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Після кібератаки в грудні 2023-го найбільший оператор «Київстар» другий квартал поспіль звітує про падіння доходу, EBITDA та середнього чека (ARPU). Хоча заробляє все одно більше за конкурентів.

Натомість lifecell нарощує всі показники та єдиний прозвітував про збільшення прибутку. Це хороша новина для французького мільярдера Ксав’є Ньєля, який готується придбати компанію за $525 млн. У квітні суд зняв арешт із майже 20% корпоративних прав оператора, які досі блокували угоду. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні