Категорія
Компанії
Дата

Перша M&A на паливному ринку за багато років. Мережа АЗС «Параллель» може купити Motto і Prime за $28–38 млн. Що це дасть колишній паливній компанії Ахметова

Мережа АЗС «Параллель» може купити Motto і Prime /facebook.com/parallel.ua

Мережа АЗС «Параллель» може купити Motto і Prime Фото facebook.com/parallel.ua

На ринку пального готується велика угода. Мережа заправок «Параллель» у 2024-му може зрости у пʼять разів і потрапити в десятку найбільших паливних компаній. Цілі – мережі Motto і Prime. Що будує власник заправок «Параллель»?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Паливна мережа зі сходу України «Параллель» Олександра Дубініна готує угоди з купівлі двох мереж заправок – Motto і Prime, розповіли Forbes власник однієї з паливних мереж та Олександр Мельничук, директор зі стратегічного маркетингу та інновацій «БРСМ-Нафта».

Угоди поки знаходяться на ранній стадії і мають бути закриті протягом 2024-го, каже топменеджер однієї з паливних мереж на умовах анонімності через чутливість питання. «Параллель» поки не подавала запит на концентрацію в Антимонопольний комітет (АМКУ), йдеться у відповіді відомства на запит Forbes. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні