Категорія
Компанії
Дата

Forbes Digital

«Сигнал перед початком сезону». Польща майже добу не пропускала українських перевізників до ЄС. Чи загрожує це новою великою блокадою кордону

4 хв читання

Медика Україна Польща кордон /Getty Images

Вантажівки стоять у черзі на перетин українсько-польського кордону в Медиці Фото Getty Images

Вперше з лютого пункти пропуску між Україною та Польщею знову працювали в режимі блокади. Для в’їзду в країну 1 липня поляки вимагали від українських перевізників спеціальних міжнародних дозволів, які є лише в 5% ринку. Ввечері Польща таки дозволила в’їзд українським фурам. Що це означає та чи може блокада повторитись?

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

«З півночі руху взагалі немає», – скаржився Forbes Олександр Кирилюк, директор департаменту міжнародних автоперевезень групи логістичних компаній Zammler. З 00:00 1 липня польська сторона зупинила пропуск на вʼїзд та виїзд по всьому кордону українських вантажівок, що не мають дозволу або книги Європейської конференції міністрів транспорту або ЄКМТ, повідомила Державна митна служба України.

 Через нововведення польської сторони у Zammler на кордонах застрягли чотири вантажівки, каже Кирилюк. Водії повідомляли, що руху на виїзд з Польщі в Україну – також не було. «Ситуація переростає в критичну, – скаржився топменеджер Zammler опівдні 1 липня. – Доставки, що були заплановані – вже не будуть доставлені вчасно, наступні рейси на цих авто теж доведеться скасувати». 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні