Кулеба, МЗС, ШІ Вікторія /Getty Images
Категорія
Інновації
Дата

Дипломатичний інтелект. МЗС запускає ШІ-аватар Вікторія для озвучування офіційних заяв. Як відомство Кулеби хоче розворушити консервативну дипломатію розробкою за $10 000

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба Фото Getty Images

Міністерство закордонних справ (МЗС) розробило ШІ-аватар Вікторія, що озвучуватиме офіційні заяви міністерства з консульських питань. У планах – впровадити ще низку інструментів зі штучним інтелектом. Як міністерство хоче змінити правила гри в комунікаціях у дипломатії?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Як штучний інтелект може зробити дипломатію більш ефективною? Над таким питанням торік задумалося Міністерство закордонних справ, говорить Forbes очільник відомства Дмитро Кулеба. «Війна відбувається в час революційних технологічних змін, – каже він. – Маємо бути на передовій цих трансформацій, щоб перемогти». 

Один із перших кейсів – ШІ-аватар Вікторія, яка з 19 квітня коментуватиме офіційні заяви МЗС стосовно українців за кордоном. Жива людина може не включатися в етери на телебаченні й радіо, коли під час резонансних подій МЗС отримує десятки запитів на включення протягом години, розповідає співрозмовник у міністерстві, який не уповноважений коментувати публічно. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні