Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

«М’яч на боці TikTok». Forbes дізнався, що соцмережа зупинила переговори з Україною про відкриття тут свого представництва. У чому причина

3 хв читання

TikTok зупинив перемовини про відкриття представництва в Україні /Shutterstock

У співпраці з європейським підрозділом TikTok Центр протидії дезінформації заблокував 24 акаунти, які розповсюджували російську пропаганду Фото Shutterstock

Соцмережа TikTok призупинила перемовини з Україною про відкриття свого представництва. Воно було потрібне, щоб оперативніше блокувати російську пропаганду. Чому це сталося і як впливає на модерацію контенту? 

Команда Forbes відібрала 250 найбільш перспективних компаній. Хто потрапив у перелік NEXT 250? Дізнавайтесь у новому випуску Forbes Ukraine! Купуйте журнал вже зараз!

Соцмережа TikTok займає перше місце за кількістю проросійської дезінформації в Україні, на другому місці – месенджери Telegram та Viber, повідомляє керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко. Щоб боротися з російською пропагандою, ЦПД вів переговори з адміністрацією TikTok про відкриття представництва в Україні. 

Близько місяця тому комунікація зупинилася, каже Forbes учасник перемовин на умовах анонімності через чутливість інформації. Україна надала свою аргументацію й чекає відповіді, підтвердив голова комітету ВР із питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

Чому перемовини стали на паузу та які проблеми вирішить відкриття представництва?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні